The Spectrum Group

Zajęcia Szkoły Przywództwa KGHM “Przewodnicy” prowadzić będą wyżsi menedżerowie z KGHM Polska Miedź S.A. i uznani trenerzy z Polski i Stanów Zjednoczonych, m.in. emerytowani generałowie Sił Zbrojnych USA, którzy obecnie pracują w firmie doradczej The Spectrum Group.

The Spectrum Group jest renomowaną firmą konsultingową zajmującą się doradztwem strategicznym, due diligence, szkoleniami liderów, komunikacją strategiczną, bezpieczeństwem cybernetycznym, informatycznym i fizycznym oraz zarządzaniem ryzykiem.

Jedną z istotnych zalet The Spectrum Group jest fakt, że w gronie swoich doradców firma posiada m.in. grono emerytowanych generałów Sił Zbrojnych USA, dzięki czemu jej klienci zyskują możliwość wykorzystanie unikalnej na rynku wiedzy branżowej związanej z obszarami szeroko rozumianego bezpieczeństwa i technologii. Spectrum funkcjonuje na rynku od 25 lat regularnie współpracuje z amerykańską administracją i biznesem.

Firma współpracuje z KGHM Polska Miedź S.A. w zakresie realizacji specjalistycznych szkoleń dla wyższej kadry menedżerskiej spółki.

Sylwetki szkoleniowców

Gen. David Huntoon Jr.

Emerytowany generał porucznik U.S. Army.

Ostatnie funkcje pełnione przez niego przed dołączeniem do Spectrum to: Superintendent (rektor) Akademii Wojskowej Stanów Zjednoczonych West Point oraz Dyrektor Sztabu Armii. Był również komendantem U.S. Army War College.

Gen. George Close

Emerytowany generał major U.S. Army, prezes The Spectrum Group.

Przed rozpoczęciem pracy w biznesie przez 30 lat służył w U.S. Army. Kończył karierę wojskową na stanowisku Dyrektora Połączonych Sztabów odpowiedzialnego za szkolenie, edukację i doktrynę. Jest absolwentem The National War College i USMC Command and Staff College.