Zamknięcie rekrutacji do II edycji

Szanowni Państwo, drodzy Kandydaci! W zeszłym tygodniu zakończyliśmy nabór zgłoszeń do II edycji Szkoły Przywództwa KGHM “Przewodnicy”. Ze względu na ogłoszone zagrożenie pandemią, konieczne będzie przesunięcie na późniejszy termin planowanych przez nas zajęć. Niezależnie jednak będziemy kontynuować rekrutację online. W najbliższych dniach roześlemy do wszystkich kandydatów informacje drogą mailową, w których poinformujemy o zakwalifikowaniu się do kolejnego etapu, bądź o odrzuceniu zgłoszenia.

Drugim etapem rekrutacji będzie test wiedzy. Pracujemy obecnie nad platformą elektroniczną, która umożliwi sprawne jego przeprowadzenie. Termin testu wiedzy zostanie przekazany mailem do zakwalifikowanych osób. Podobnie jak w zeszłym roku, będzie to test jednokrotnego wyboru zawierający 50 pytań. Czas na odpowiedź w każdym z pytań będzie bardzo krótki, dlatego cały egzamin powinien potrwać maksymalnie 30-40 minut.

Trudna sytuacja wynikająca z rozprzestrzeniania się tzw. koronawirusa będzie wymagała od nas wszystkich elastyczności. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby druga edycja Szkoły Przywództwa KGHM “Przewodnicy” była równie udana, jak pierwsza. Będziemy Państwa informować na bieżąco o termin rekrutacji i zajęć.