Gala i zwycięzcy pierwszej edycji “Przewodników”

Za nami pierwsza edycja Szkoły Przywództwa KGHM “Przewodnicy”. Najlepszym Przewodnikiem został wybrany Michał Orlik, student Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i harcerz Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Nagrody dla najlepszej trójki oraz wyróżnionych uczestników zostały wręczone 11 października 2019 roku podczas uroczystej Gali Związku Pracodawców Polskiej Miedzi w Legnicy.

11 października w Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyła się I Gala Związku Pracodawców Polskiej Miedzi. Wyróżniono na niej osoby, które przez lata pomagały Związkowi w jego przedsięwzięciach. Związek Pracodawców Polska Miedź to dobrowolne zrzeszenie firm z grupy kapitałowej KGHM oraz podmiotów prywatnych współpracujących z Polską Miedzią. Istnieje od 1996 roku i przez blisko ćwierć wieku wspiera rozwój Zagłębia Miedziowego. Nic dziwnego więc, że to właśnie podczas gali ZPPM odbyło się uroczyste zakończenie programu “Przewodnicy”.

Po wręczeniu nagród Związku Pracodawców Polska Miedź, nastąpiła kolejna miła uroczystość. Lidia MARCINKOWSKA – BARTKOWIAK, Dyrektor Naczelny ds. Komunikacji KGHM oraz Radosław ŻYDOK, Dyrektor Departamentu Analiz Regulacyjnych KGHM i koordynator projektu “Przewodnicy” podsumowali pierwszą edycję Szkoły Przywództwa KGHM .

– “Przewodnicy” to unikalne w skali Polski działanie polegające na szkoleniu przyszłych liderów sfery biznesowej i społecznej oraz przygotowywanie ich do pełnienia istotnej roli w dynamicznie zmieniającym się świecie – mówił Radosław ŻYDOK. – Uczestnicy kursu otrzymali wiedzą i umiejętności niezbędne współczesnym menedżerom. Wykładowcy i trenerzy, którzy szkolili przyszłych “Przewodników”, kładli szczególny nacisk na praktyczną stronę zarządzania organizacjami, których otoczenie wymusza ciągłą adaptację, innowacyjność i kreatywność.

Poniżej lista najlepszych uczestników I edycji Szkoły Przywództwa KGHM “Przewodnicy”:

  1. Michał Orlik – pierwsza nagroda (bon na 8.000 zł)
  2. Mirosław Cholewa – druga nagroda (bon na 4.000 zł)
  3. Tomasz Modrzejewski – trzecia nagroda (bon na 2.000 zł)

Organizatorzy wyróżnili również następujących uczestników:

  • Jeremiasz Acedoński – wyróżnienie (bon na 1.000 zł)
  • Adam Białecki – wyróżnienie (bon na 1.000 zł)
  • Michał Kuliński – wyróżnienie (bon na 1.000 zł)
  • Piotr Mikusek – wyróżnienie (bon na 1.000 zł)
  • Karolina Podlasiak – wyróżnienie (bon na 1.000 zł)
  • Robert Zalikhov – wyróżnienie (bon na 1.000 zł)

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za włożone serce i wysiłek w pracę z organizatorami i wykładowcami Szkoły Przywództwa KGHM “Przewodnicy”. Do zobaczenia podczas drugiej edycji!