Rekrutacja zakończona!

Dziękujemy wszystkim kandydatom za udział w rekrutacji do projektu “Przewodnicy”. Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy proces selekcji i wybraliśmy grupę, która już 22 sierpnia rozpocznie zajęcia w ramach Szkoły Przywództwa KGHM.

Przypomnijmy: w rekrutacji wzięło udział blisko 150 kandydatów. Przeszli oni trzystopniowy proces selekcji, w ramach którego musieli wysłać obszerne zgłoszenie przez formularz online, następnie przystąpili do testu wiedzy a wreszcie na koniec wykonali i zaprezentowali prezentacje na jeden z trzech zadanych tematów. Co szczególnie cieszy nas jako organizatorów, mimo tej trudnej i długiej ścieżki, na jej końcu otrzymaliśmy bardzo zmotywowaną i wysoko wykwalifikowaną grupę 31 młodych, inteligentnych osób.

Drogą mailową poinformowaliśmy wszystkich kandydatów o wynikach. Prosimy o sprawdzenie maili podanych przy zgłoszeniu. Tam znajdą Państwo wszystkie niezbędne instrukcje.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za udział. Gratulujemy zakwalifikowanym a pozostałym życzymy powodzenia przy kolejnej edycji naszego programu!